KÜTAŞ TARIM ÜRÜNLERİ DIŞ TİC. SAN. A.Ş.

 

 

KÜTAŞ, lezzet ve sağlığın simgesi baharatı, onaylı tedarikçilerde hammadde olarak temin eder ve son teknolojileri kullanarak 28 yıllık tecrübesi va eğitimli personeli ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedef alarak piyasa standartlarının üzerinde kullanıma hazır bitmiş ürünlere dönüştürür.

 

 

Kütaş BSI tarafından ISO 9001:2000 ve ISO 22000 kalite ve gıda yönetim sistemlerinde akredite olmuştur. Bilimsel verilere dayanarak, sürekli iyileştirme ve geliştirme temeline oturan yönetim sistemlerimizin uygulamasında tarladan sofraya kadar gıda güvenliği düşüncesi ile tedarikçilerimizden çalışanlarımıza tüm iş ortaklarımızın eğitimlerine son derece önem verilmektedir.

 

 

Kütaş laboratuarları, müşteri taleplerini karşılayacak kalite kritelerinin tümünü analiz edebilecek son teknolojiye sahip ekipmanlar ile donatılmıştır. Tüm kimyasal ve fiziksel analizler eğitimli ve tecrübeli kadro ile yapılmaktadır. "Analizlerinde Avrupa üretimleri için ESA (Eurepean Spice Association) ve US/Canada üretimleri için ASTA/FDA (American Spice Trade Association/ Food and Drug Administration) kriterlerini referans almakta ve tüm Avrupa ve ABD yönetmeliklerini güncel olarak takip etmektedir."

 

 

Kütaş laboratuarı, müşteri performans denetimlerinde yıllardır hiç çizgisini düşürmeden yüksek performans göstermektedir.

 

 

Kütaş kalite ve gıda güvenliği yönetim sistemleri iç denetimler ile kendini sürekli olarak kontrol etmekte ve gelişmesini sürdürmektedir. Bunun yanında müşteri ziyaretleri veya 3. şahıs denetimlerindeki başarısı ile de kalite yönetim sistemlerini uygulamadaki başarısı her zaman kanıtlamıştır.

 

 

Kütaş'ın sahip olduğu kalite belgeleri:

ISO 9001:2000

ISO 22000

Kosher Sertifikası

ISO 22000

Certificate of Assessment

 

 

Kütaş Tarım Ürünleri
Dış Ticaret Sanayi A.Ş.

Adres: Zeytinlik Cad. No:57
Yenişehir / İZMİR
Telefon: +90 232 433 23 11
Fax: +90 232 433 23 10
E-Posta kutas@kutas.com.tr